Děkujeme Vám za podporu v krajských a senátních volbách

3.10.2020

Naše kandidátky uspěly v 11 krajích, v 5 krajích jsme na bedně! Dokázali jsme, že se umíme domluvit a spolupracovat už před volbami a voliči to ocenili.

Děkujeme Vám za podporu v krajských a senátních volbách

TOP 09 posílila. Naše kandidátky uspěly v 11 krajích, v 5 krajích jsme na bedně! Dokázali jsme, že se umíme domluvit a spolupracovat už před volbami a voliči to ocenili. V senátních volbách postoupilo do druhého kola 10 ze 14 našich kandidátů a v řadě krajů budeme sestavovat krajské rady.

Hluboce si vážíme toho, že jste nám dali důvěru. A prosíme, nezapomeňte na druhá kola voleb do Senátu, která jsou už příští týden. Na každém hlasu záleží.

„TOP 09 posílila, v některých krajích jsme na bedně. Dokázali jsme, že se umíme domluvit a spolupracovat už před volbami, a voliči to ocenili. V senátních volbách postoupilo do druhého kola 10 ze 14 našich kandidátů. Je to úspěch. Děkuji vám všem, kdo jste nám dali důvěru. Vážím si toho a slibuji, že vás nezklameme. A prosím, nezapomeňte prosím na druhá kola voleb do Senátu, která jsou už příští týden. Na každém hlasu záleží,“ řekla Markéta Pekarová Adamová, předsedkyně TOP 09.

„Krajské volby a prvních kolo těch senátních skončilo úspěchem a sčítají se poslední hlasy. Jedno je však naprosto jasné. Spolupráce demokratických stran se vyplatila, nese výsledky a cíl pro sněmovní volby je tak zcela jasný,“ doplnil první místopředseda TOP 09 Tomáš Czernin.

Vladan Vaněk, tiskový mluvčí TOP 09